EKOCUDA – Targi kosmetyków naturalnych w Warszawie

ulotka_ekocuda-2016-1

Niezwykle żałuję, że podobne wydarzenie nie odbywają się w Bydgoszczy lub chociaż jej bliższych okolicach, a przynajmniej ja o takich na razie nie słyszałam. Mieszkańców Warszawy zapraszamy w ten weekend (19-20 listopada 2016 r.) do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, który znajduje się przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie. Będziecie mogli zapoznać się z produktami takich firm jak: Ministerstwo Dobrego Mydła, Felicea Natural, Annabelle Minerals, John Masters Organic, Iwoniczanka, Harmonique, Fresh & Natural, Jan Barba, Lush Botanicals, Ad kosmetyki, Lavera, Vela Ramos, Lily Lolo, Hagi, Orientana, Purite, Yope, Iva Natura, Glov, Dottore, Zuii Organic, Naturativ, Wytwórnia Mydła, Oils Wellness, Delikatesy Mydlane.pl, Okoro, Kobalt, Salon Wisła, Sylveco i inni.

EKOCUDA to wydarzenie wyjątkowe, bowiem po raz pierwszy na tak dużą skalę, w jednym miejscu, spotkają się producenci kosmetyków naturalnych z ich odbiorcami. To szansa na niecodzienne, inspirujące spotkania zachęcające do dialogu, wymiany doświadczeń i wysłuchania się w potrzeby klientów. Uczestnicy targów będą mogli zobaczyć, dotknąć, powąchać, i co ważne – zabrać ze sobą do domu kosmetyczne Ekocuda. 

Po pierwsze prezentacja!

Zdrowy styl życia to wybór. Rośnie grupa świadomych osób, które podejmują przemyślane decyzje zakupowe, sprawdzają etykiety i sposób produkcji. Kosmetyki należą także do tej grupy produktów, których skład jest dokładnie analizowany, bowiem nakładamy je bezpośrednio na skórę, co może mieć widoczne i odczuwalne efekty dla naszego zdrowia.

– Coraz więcej osób odkrywa kosmetyki naturalne, zauważają, że wiele popularnych marek, dostępnych w dużych drogeriach, ma skład mało przyjazny dla ich skóry i szukają alternatywnych rozwiązań. Myślę, że gdy już ktoś zagłębi się w ten temat, to trudno będzie mu wrócić do dawnych nawyków i kosmetyków. Targi są idealnym miejscem zarówno dla wiernych już miłośników, którzy będą mogli poznać nowe produkty i je przetestować, jak również dla tych, którzy swoją przygodą z odkrywaniem zalet kosmetyków naturalnych dopiero zaczynają – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda.

Po drugie edukacja!

Ekocuda to prezentacja bogatej oferty kosmetyków naturalnych, ale nie tylko. Targom towarzyszyć będą warsztaty edukacyjne prowadzone przez m.in. makijażystki, farmaceutów czy kosmetyczki. Swoją wiedzą z zakresu czytania etykiet podzielą się twórczynie PiggyPEG, Katarzyna Konopa z Pink mink studio – Vegan make-up & face painting poprowadzi warsztaty makijażu z wykorzystaniem mineralnych kosmetyków marki Annabelle Minerals, a Magdalena Kinga Marciniak podpowie, jak przygotować kosmetyki w domu. Marta Grzegrzułka kosmetykami naturalnym Zuii Organic poprowadzi warsztat „Dzienny makijaż organiczny – przyjazny skórze!”, a tajniki makijażu z marką Lily Lolo zdradzi Katarzyna Pokonieczna.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Po więcej informacji sięgnijcie klikając w ten link: EKOCUDA

Polecamy gorąco!

Zielona Sfera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *